12. Karnawałowy Bal Integracyjny "Zaczarowany Las"

9 lutego w Miejskim Domu Kultury "Szopienice-Giszowiec" Filia nr 2 w Katowicach Iskierkowe rodziny, przyjaciele i wolontariusze wzięli udział w 12. Karnawałowym Balu Integracyjnym naszej fundacji. Tym razem tematem przewodnim był ZACZAROWANY LAS.

Pomysłowość i zaangażowanie w stworzenie leśnych kreacji przerosło nasz najśmielsze oczekiwania. Była rodzina ślimaków i drzew, pszczoły, sarenka, papuga i pani łąka, elfy i sarenka...długo można tak wymieniać!

Nasz bal, trzeci rok z rzędu, poprowadziła zakręcona ekipa  Fabryki Kultury . Ania, Mateusz, Piotr i Jakub sprawili, że byliśmy w iście taneczno-zabawowym transie i doładowaliśmy baterie na całego.

Na balu towarzyszyła nam  Fotobudka4u , z którą współpracowaliśmy już kilkukrotnie. Tym razem ukryła się w postaci ogromnego jeża. Był kącik leśnych makijaży, gdzie wolontariusze dwoili się i troili, żeby sprostać wymaganiom małych gości.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokaz baniek mydlanych w wykonaniu Arkadiusza Gwizdały , a najsmaczniejszym momentem był oczywiście ogromny, zaczarowany, iskierkowy tort przygotowany przez Cukiernię Perełka . Poza tortem mogliśmy się częstować owocami, które dostarczył Śląski Bank Żywności , kanapkami przygotowanymi przez Dworek pod Lipami  i pączkami od Piekarni Pakuła z Lublińca. Zdrowe, tłoczone soki wysłała nam Słoneczna Tłocznia , która wspiera działania ISKIERKI od kilku już spotkań integracyjnych. Salę udekorowaliśmy dzięki Partybox.pl .

Były też prezenty od Osikowej Doliny  i edukacyjne materiały z zakresu ekologii, które dzieciom przekazał Wydział Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Katowice .
Zdjęcia z balu zrobiła Joanna Nowicka.

Dziękujemy za Wasze liczne przybycie, wspólną zabawę i do zobaczenia za rok :)

iskierka_bal_2018_logotypy_1260_720_72dpi