Handmade dla ISKIERKI

13 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 37 w Katowicach odbyła się akcja " Handmade dla Iskierki ". Inicjatywa, której celem było zebranie środków na zajęcia arteterapeutyczne dla podopiecznych Fundacji Iskierka została zainicjowana przez rękodzielników w terenu Katowic.

Uczestnicy warsztatów z  Szytodruk wyszli w nowych własnoręcznie uszytych bluzach z kapturami, kominami, uszyło się też parę kosmetyczek. Piękną biżuterią mogły pochwalić się uczestniczki warsztatów z Pani Koralik . Razem z Puk Puk handmade po heblowaniu, szlifowaniu, lakierowaniu powstały piękne podkładki pod kubki. Pani Joanna z  Śląskie hennowanie wprowadziły w tajniki zdobienia ciała henną. Piękne zakładki do książek stworzono w grupie razem z Linoryjki  . Wraz z MaManufaktura z pomocą szydełka wyplotły się koszyki - na wszelkie drobiazgi. Solidną dawkę umiejętności hafciarskich przekazała uczestniczkom Lilu2art . A o ciało - jego rozciągniecie i wyciszenie myśli zadbała Joga w ogrodzie .

Było niezwykle twórczo i owocnie!!! Zdjęcia zawdzięczamy  Fotografia 13gram