Z okazji Światowego Dnia Walki z Chorobami Nowotworowymi Krwi w Warszawie odbędzie się konferencja organizowana przez Fundacja DKMS, której mamy przyjemność być partnerem.

„Optymalizacja postępowania terapeutycznego u dzieci i młodzieży leczonych transplantacją szpiku”

Data: 23 maja 2018, środa/Miejsce: Fort Sokolnickiego, Stefana Czarneckiego 51, Warszawa/ Czas trwania: 10:00-15:00/

10:00 – rozpoczęcie śniadania prasowego
12.00 – konferencja

Podzielimy się na niej wnioskami badań „Koszty społeczne chorób onkohematologicznych u dzieci i dorosłych”, które przeprowadziliśmy wspólnie z DKMS i Uczelnia Łazarskiego w 2017 roku.

Drukowanie

Zaprezentujemy #JedzONKO2 (które będzie miało oficjalną premierę 21.06.2018 r.)oraz zapowiemy publikację zawierającą przepisy i porady uwzględniające potrzeby żywieniowe na etapie przeszczepienia szpiku u małych pacjentów zmagających się z nowotworami, którą Fundacja DKMS wyda przy współpracy z nami na początku 2019 roku

ZAPRASZAMY!

Dodatkowe Informacje:  DKMS: Magdalena Przysłupska T 662 277 904