11 lipca dzięki zaproszeniu HR Quality przeżyliśmy niezapomniany,  pełen atrakcji i animacji dzień w Krakowie. Na miejscu przywitała nas szóstka wspaniałych i uśmiechniętych ludzi, dzięki czemu dzieci poczuły ogromną swobodę i weszły w świetną interakcję. Razem udaliśmy się do Ogrodu Doświadczeń, gdzie czekała na nas pani przewodnik, która oprowadziła nas po parku i opowiedziała o wszystkich atrakcjach. Mogliśmy sami doświadczyć jak działają prawa fizyki. Okazało się, że nauka wcale nie musi być nudna, z czego mieliśmy mega frajdę! Następnie udaliśmy się do Muzeum Lotnictwa, gdzie przywitała nas zwariowana ekipa FSWO i poczęstunek, bo musieliśmy mieć siłę na oglądanie samolotów.
FundacjaISKIERKADSC03977

Pan przewodnik opowiedział nam historię każdego niemal samolotu, jaki znajduje się w muzeum, więc poszerzyliśmy wiedzę na temat lotnictwa na przełomie wieków. Polecamy każdemu, kto wybiera się na wycieczkę do Krakowa. Koniec wycieczki miały zakończyć animacje przygotowane przez FSWO, ale zanim to się stało zjedliśmy pyszny obiad zaserwowany przez Ars Modi. Wstąpiły w nas nowe siły do zabawy i zaczęło się totalne szaleństwo :) W przebraniach piratów bawiliśmy się razem z gospodarzami wycieczki, którzy mieli chyba taką samą frajdę jak dzieciaki! Zdjęcia mówią same za siebie :) Wszystko co dobre jednak szybko się kończy i musieliśmy wracać do domów.

Z wielką przyjemnością będziemy wspominali ten wyjazd i panującą na nim atmosferę. Serdecznie dziękujemy HR Quality.

Fot.Sylwia Piekarek/Archiwum Fundacji ISKIERKA

fswo-logo-cmyk-01