20 października ISKIERKA uczestniczyła zarówno jako beneficjent, a także ze swoim warsztatowym stoiskiem dla dzieci w IV Memoriale Kmiecików. Kolejny rok z rzędu wspominaliśmy Brygidę, Dariusza i ich syna Remigiusza, którzy zginęli w wybuchu gazu w kamienicy przy ul.Chopina w Katowicach. Tradycyjnie odbył się turniej piłkarski.
image

Osoby biorące udział w wydarzeniu zajadały się pysznymi ciastami, z których zysk w wysokości 700 złotych, przekazany zostanie na zakup neuronawigacji dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Nadal można wesprzeć ten cel licytując koszulkę z autografem Wojciecha Szczęsnego, którą bramkarz Reprezentacji Polski, przekazał podczas memoriału na rzecz ISKIERKI. Link do aukcji TUTAJ.

fot.Arch.Fundacji ISKIERKA

Dziękujemy organizatorom i drużynom za wieloletnie wspieranie naszej fundacji.

Relacje z wydarzenia:
TVN24