Kolejna edycja SILESIA BAZAAR Kids za nami!

W niedzielę, 28 października, odbyła się siódma edycja największych na Śląsku targów niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR Kids . I tym razem, nie mogło nas tam zabraknąć, w dodatku gdy, wydarzenie dedykowane było najmłodszym.

Na zadaszonym terenie Stadionu Śląskiego, przy z pozoru mało sprzyjającej pogodzie, zaprezentowaliśmy szalone i kolorowe stoisko. Można było na nim nabyć produkty, z których dochód ze sprzedaży przeznaczymy na dofinansowanie zakupu specjalistycznego aparatu USG dla Centrum Pediatrii i Onkologii Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. A było w czym wybierać! Obok poradnika żywieniowego JedzONKO 2 znalazły się na nim ekologiczne, produkowane z drewna kauczukowego zabawki przekazane nam przez sklep internetowy Planeta Z . Oprócz tego na najmłodszych czekały warsztaty arteterapeutyczne o tematyce Halloween oraz cieszące się niezmiennym powodzeniem malowanie buzi. To ostatnie spodobało się nawet tym nieco starszym.

Łącznie, ze sprzedaży produktów, jak i środków pozyskanych ze zbiórki publicznej, udało się zebrać 2332,69 zł !!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom , którzy tego dnia odwiedzili nasze stoisko i wsparli tym samym działania Fundacji. Ogromne podziękowania kierujemy do Fundacji Colors of Silesia za zaproszenie i możliwość nieodpłatnego udziału w imprezie, co niewątpliwie przybliża nas do celu jakim jest zakup aparatu USG! W najbliższym czasie planujemy podobne akcje zbiórkowe, o których będziemy informować na bieżąco.