Z Toyotą ...w góry!

Oto garść wrażeń z tatrzańskiej wyprawy naszej podopiecznej Karoliny:

"W środę 12.09.2018r. wyjechałam z koleżanką Zuzią i Panią Anetą z Fundacji ISKIERKA do Zakopanego, dzięki projektowi ,,Z Toyotą w świat”.  Pierwszy dzień spędziliśmy na Gubałówce przechodząc różnorodne tory przeszkód w parku linowym, a następnie zjechaliśmy kolejką do miasta na pyszny obiad w góralskim stylu. Po pełnym dniu wrażeń pojechaliśmy zakwaterować się do naszego hotelu.

Kolejny dzień był równie ciekawy jak poprzedni. Z samego rana wybraliśmy się nad Morskie Oko, niestety z braku czasu musieliśmy skorzystać z dobroci miejscowych koni, które zabrały nas do celu wyprawy. Na miejscu nadszedł czas na małą sesję zdjęciową z udziałem pięknych krajobrazów.

Kiedy już nacieszyliśmy wzrok tamtejszą przyrodą, ruszyliśmy dalej. Następnym punktem podróży był Kasprowy Wierch, który również zapierał dech w piersiach. Po ekscytującym dniu wróciliśmy do pokoi, aby przygotować się na trzeci dzień pełen niespodzianek.

W piątek postanowiliśmy się zrelaksować na miejscowych termach "Bania". Wyszaleliśmy się za wszystkie czasy na różnych zjeżdżalniach i innych atrakcjach. Odprężone, pojechaliśmy na pyszny obiad w tradycyjnej karczmie tuż obok basenu. Po skończonym posiłku pojechaliśmy do hotelu, aby chwilę odpocząć i zebrać siły. Późnym popołudniem Pani Aneta zabrała nas do escape room, gdzie wcieliliśmy się w Sherlocka i podążając za zagadkami, odkryliśmy tajemnicę królewskich klejnotów. Po udanych poszukiwaniach przyszła pora na mały spacer po Krupówkach i coś ciepłego na rozgrzanie. W ostatni dzień naszej pięknej, zakopiańskiej przygody pojechaliśmy jeszcze raz powygrzewać się w źródlanych wodach, ale tym razem na termach Chochołowskich. Następnie zjedliśmy szybki obiad i ruszyliśmy w drogę powrotną.

Na pewno nigdy nie zapomnę tego wspaniałego wyjazdu i tych wszystkich wymyślnych atrakcji, które Pani Aneta dla nas przygotowała. Bawiłam się wspaniale i jestem bardzo wdzięczna za trud włożony w przygotowania."

Karolina

Partner Projektu: