Siatkarze na rzecz naszych podopiecznych

Co to były za emocje! X Siatkarski Turniej Charytatywny za nami . Niesamowite wrażenia, wyrównana walka o pierwsze miejsce, a przy tym mnóstwo dobrej energii i realne wsparcie dla podopiecznych ISKIERKI.

15 grudnia w Gliwicach zebrali się amatorzy gry w siatkówkę by wziąć udział w turnieju charytatywnym. Turniej amatorski, jednak emocje dorównywały tym najbardziej prestiżowym wydarzeniom sportowym. Gracze dali z siebie wszystko, a przy tym wykazali się niezwykłą hojnością i otwartością na nasze działania.

W trakcie turnieju można było nabyć także iskierkowe produkty, z których dochód w 100% wspiera nasze działania. Wszystkie zebrane w tym dniu pieniądze zostaną przekazane na dofinansowanie zakupu iluminatora naczyń krwionośnych , czyli urządzenia dzięki któremu lekarze i pielęgniarki mogą zlokalizować żyły podskórne i w ten sposób ograniczyć maksymalnie stres i ból dzieci związany z pobieraniem krwi czy zakładaniem wenflonu. Urządzenie zostanie przekazane na Oddział Neurochirurgii Dziecięcej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Ogromne  podziękowania kierujemy dla organizatorów wydarzenia Toyta – Czajka oraz Eagle Sport za zaproszenie nas do udziału w turnieju i stworzenie przestrzeni dla wsparcia naszych podopiecznych. Dziękujemy także wszystkim zawodnikom i ich wiernym kibicom, którzy dali tego dnia z siebie wszystko.