W dniach 19 i 20 lutego 2019 roku na śląskich oddziałach onkologii dziecięcej ( czyli w Katowicach, Chorzowie i Zabrzu) miały miejsce bale karnawałowe. Wspaniałą zabawę zapewniła uwielbiana przez dzieci Fabryka Kultury .

W Katowicach świetlicę szpitalną odwiedził klaun, który pokazał sztukę żonglowania. Dzieci bawiły się magicznie, bo nie zabrakło obecności wróżek i czarodziejów.

W Chorzowie dzieci zabawiał ulubieniec wszystkich, Mateusz. Swoje aktorskie zdolności ćwiczył zawzięcie razem z Amelką. Nasza wolontariuszka, Iza, malowała kolorowe buźki.
Na oddziale w Zabrzu poza zabawą na świetlicy, Mateusz odwiedził na salach szpitalnych wszystkie dzieci, które nie mogły uczestniczyć we wspólnym świętowaniu.

Podczas bali dzieci dostały prezenty dzięki EurobuildCEE i świątecznej akcji „Paczka na gwiazdkę”, o której przeczytać można TUTAJ.

Dziękujemy za super zabawę, dobrą energię i wszystkie uśmiechy!

Szczególne podziękowania: