ISKIERKA rozpoczęła współpracę z sektorem kosmicznym

Coraz częściej firmy i instytucje zgłaszają się do nas z pomysłem zorganizowania akcji charytatywnej, z której dochód miałby wesprzeć nasze działania. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspólnie zastanowić się nad formą wsparcia jak i przebiegiem samej akcji charytatywnej, by wspólnie osiągnąć jak najlepszy efekt. Tym większe zaskoczenie i emocje, jeśli współpraca ma miejsce po raz pierwszy, a partnerem jest podmiot z branży do niedawna jeszcze bardzo dla nas odległej.

25 lutego 2019 roku w Warszawie miało miejsce Zgromadzenie Ogólne ZPSK (Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego) połączone z Balem Karnawałowym, na którym jednym z głównych elementów było wsparcie Fundacji ISKIERKA. Dzięki otwartości i hojności gości udało się zebrać łącznie 5 500,00 zł. Środki zostaną przeznaczone na zorganizowanie wycieczki do Warszawy dla naszych podopiecznych. Oprócz finansowego wsparcia ZSPK ufunduje bezpłatne wizyty w Centrum Nauki Kopernik, Instytucie Lotnictwa, Airbus Poland S.A. oraz Centrum Badań Kosmicznych PAN.

Podczas wieczoru mieliśmy także okazję przybliżyć wszystkim gościom nasze działania i specyfikę pracy. Był to czas do wspólnej wymiany wiedzy i pomysłów na to jak wesprzeć podopiecznych ISKIERKI oraz jak połączyć ogromny potencjał organizatorów z potrzebami fundacji. Dziękujemy za zaproszenie i jednocześnie cieszymy się na dalszą współpracę.