Czerwcowa moc atrakcji

Mijający właśnie czerwiec obfitował w wiele niezwykłych wydarzeń dla naszych Podopiecznych. Czasami, aby wesprzeć i wywołać uśmiech na twarzach naszych Iskierek wystarczy pamiętać o nich w trakcie organizowanych przez Wasze firmy eventów.

Dobrem podzielili się TAURON Polska Energia przekazując 5 podwójnych zaproszeń dla naszych podopiecznych na Koncert Disneya: Magia muzyki . Koncert oczarował tłumnie zgromadzoną publiczność, a nasi Podopieczni jeszcze długo opowiadali i zachwycali się wyjątkowymi piosenkami z najpiękniejszych disnejowskich bajek.

Dzięki uprzejmości Radio Katowice i Teatru Dormana w Będzinie, nasi podopieczni razem z całymi rodzinami mogli obejrzeć w Dniu Dziecka fantastyczny spektakl "Karolcia". Zaczarowaną opowieść o małej, rezolutnej dziewczynce i jej niezwykłym znalezisku wszyscy obejrzeli z zapartym tchem. Każdy z naszych podopiecznych z pewnością dobrze przeszukał po powrocie do domu wszystkie szpary z nadzieją szukając błękitnego koralika.

Kolejnego dnia firma Nexteer na Lotnisku Muchowiec organizowała Piknik Rodzinny, na który zaprosili także Iskierkowych podopiecznych z rodzinami. Na Pikniku było mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, między innymi występ Kabaretu Jurki, miasteczko Boba Budowniczego, stanowisko do robienia Misiów, ogromny pakiet skakańców i wiele innych. Pogoda i humory dopisały wszystkim!