Zwiedzanie wieżowców EurobuildCEE w Warszawie

W dniach 28 do 30 maja byliśmy na wycieczce w Warszawie. Podobnie jak w zeszłym roku przyjemność tę zawdzięczamy zaproszeniu firmy Eurobuild CEE . W czasie naszego pobytu w stolicy ugościł nas hotel Sound Garden , za co serdecznie dziękujemy. Pierwszy wieczór spędziliśmy na graniu w planszówki i oczekiwaniu na atrakcje kolejnych dni. W środę Maja i Wojtek zaproszeni zostali do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej z Panem Rogerem Anderssonem z firmy Vastint oraz kręcony był film z udziałem tej dwójki dzieci. Tego dnia nasi wycieczkowicze zwiedzali Centrum Nauki Kopernik , a wieczorny relaks upłynął, oczywiście, na planszówkach.

Ostatni dzień pobytu był najbardziej obfitujący w atrakcje. W planach było zwiedzanie wieżowców. Jako pierwszy odwiedziliśmy otoczony zielenią Business Garden , w tym biuro firmy Adidas oraz Sephora . Hitem były huśtawki i kanapy w kształcie ust. Następnym punktem naszej wycieczki był Royal Wilanów , gdzie przywitało nas bardzo przyjemne wnętrze i również nie zabrakło huśtawek :)

Potem udaliśmy się do Warsaw Spire , gdzie dzięki uprzejmości najemców zajmujących ostatnie piętro wieżowca, mieliśmy wyjątkową okazję wejść na taras na szczycie budynku. Jako ostatni zwiedziliśmy budynek Q22 , gdzie czekał na nas pożar (taki na niby), który musiały ugasić nasze dzieciaki. Inne zadanie czekało na nas w sali konferencyjnej, gdzie projektowaliśmy nowe logo firmy EPP , a w nagrodę czekały na nas naleśniki z czekoladą :)

Do domów wróciliśmy z uśmiechami od ucha do ucha i bardzo zadowoleni z tak świetnej wycieczki do Warszawy…zupełnie nietypowej. Bo nie każdy ma okazję zobaczyć takie piękne budynki, do jakich zostaliśmy zaproszeni i ugoszczeni. O pyszne posiłki w czasie naszego pobytu w Warszawie zadbały firmy Good Company Garden Restaurant oraz Organic. Czuliśmy się wyjątkowo i za to bardzo wszystkim zaangażowanym osobom i firmom dziękujemy.

Organizator wyjazdu: