ISKIERKI kolejny już rok zdobyły Ustroń w ramach Akcji LATO!

Wydaje nam się, że do Ustronia jeździmy już od zawsze :) Moc atrakcji, cudowne miejsce, życzliwi i otwarci na nasze pomysły ludzie, ale przede wszystkim wyjątkowe podejście z jakim się tam spotykamy. Tak można w dość dużym skrócie opisać Hotele Diament , w tym ten zlokalizowany w Ustroniu.

Przez 4 dni (28-31 października) szaleliśmy do woli, wykorzystując każdą sekundę na przeróżne aktywności. O tym co działo się w poszczególne dni, możecie przeczytać poniżej:

Dzień 1

Tego dnia zawsze stawiamy na bliższe poznanie się, aby nasi podopieczni i ich rodziny nie czuli się obco i mogli nawiązać relacje z pozostałymi uczestnikami wyjazdu. Jest to także moment, aby podczas spotkania wręczyć różne drobne prezenty, w tym te podarowane przez partnerów. Tym razem dzieciaki cieszyły się z upominków przekazanych przez firmę kosmetyczną Sylveco.

Dzień 2

Wyspani i pełni energii zaczęliśmy ten dzień kreatywnie, podczas warsztatów z robienia mydełek, które każdy mógł dodatkowo ozdobić według własnego uznania. Po warsztatach dzieciaki szalały w sali zabaw pod opieką niezawodnych animatorów, którzy na co dzień pracują w hotelu. W tym czasie rodzice mogli zadbać i zrobić coś tylko dla siebie. Czekała na nich niespodzianka w postaci saunarium oraz specjalnie dopasowanych zabiegów na twarz oraz masaży. Miłym akcentem było także spotkanie z przedstawicielami hotelu. Dzieci otrzymały Diamenciki, czyli wyjątkowe poduszeczki będące oficjalną maskotką Hoteli Diament.

Dzień 3

Korzystając z pogody wybraliśmy się do Leśnego Parku Niespodzianek, gdzie dzieci mogły zobaczyć i dowiedzieć się czegoś więcej o zamieszkujących te tereny zwierzętach. Popołudnie upłynęło nam na przygotowaniach do sesji zdjęciowej. Towarzyszyły nam animatorki, które wykonały nietuzinkowe fryzury, aby każdy poczuł się wyjątkowo i magicznie. Jak już byliśmy wyszykowani i gotowi by stanąć przed obiektywem aparatu, nasza iskierkowa Justynka Witkoś wykonała każdej rodzinie indywidualną sesję zdjęciową, starając się uchwycić wyjątkowe momenty. Dzień zakończyliśmy z przytupem, bawiąc się podczas specjalnie na tę okazję przygotowanej dyskoteki.  Dzieciaki szalały do woli w rytm muzyki przygrywanej przez DJ BO.

Dzień 4

Ostatni dzień upłynął nam na leniuchowaniu i nic nie robieniu. Kiedy nadszedł czas powrotu, pożegnaliśmy to wyjątkowe miejsce, ciesząc się, że mogliśmy spędzić w nim te cudowne i niezapomniane chwile.

Każdego z tych dni mogliśmy korzystać z wielu atrakcji oferowanych przez sam hotel jak i tego co zapewnia nam okolica. Rodziny chętnie przesiadywały na basenie, w Sali kinowej czy korzystały z uroków Ustronia, wybierając długie spacery. Nikt się nie nudził, robiąc to na co ma ochotę i wypoczywając przez cały ten czas.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym osobom jak i instytucjom, dzięki którym mogliśmy zrealizować ten wyjazd na najwyższym poziomie i dopasować go do potrzeb naszych podopiecznych i ich rodzin. Podziękowania składamy dla:

VASTINT – za finansowe wsparcie wyjazdu do Ustronia i tym samym spełnienie podróżniczych marzeń naszych podopiecznych i ich rodzin.

Hoteli Diament Ustroń – za wieloletnie wsparcie i bycie naszym iskierkowym przyjacielem oraz za ugoszczenie nas i zapewnienie mnóstwa atrakcji podczas naszego pobytu.

SPA&Wellness Hotel Diament Ustroń – za wyjątkowa niespodziankę, dzięki której także rodzice naszych podopiecznych mogli poczuć się wyjątkowo.

Pani Justyny Gaweł oraz Panów Rafała Gucia oraz Piotra Pukło reprezentujących Hotele Diament Ustroń – za otwartość, wrażliwość i pomoc na każdym etapie organizacji i realizacji wyjazdu do Ustronia.

Restauracji ATMOSFERA by Chojna Group – za potraktowanie nas w wyjątkowy i smaczny sposób, a także  ogromną przychylność.

Firmy kosmetycznej Sylveco – za ufundowanie prezentów dla naszych podopiecznych i ich rodzin, co sprawiło im dużo radości.

Grupy „Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych” – za podarowanie wyjątkowych prezentów w postaci ręcznie szytych czapek, które idealnie przydały się na te jesienne dni.

DJ BO – za zapewnienie nam fantastycznej zabawy podczas wieczoru pożegnalnego.

WSPARCIE PROJEKTU