30 stycznia 2020 roku mamy ogromną przyjemność zaprosić naszych podopiecznych wraz z rodzinami, personel medyczny, wolontariuszy i przyjaciół ISKIERKI na 14. karnawałowy bal integracyjny Fundacji ISKIERKA pt. „Dookoła świata”.

Spotykamy się, jak co roku, w zaprzyjaźnionym Miejskim Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” (Katowice, Plac Pod Lipami 1), gdzie będziemy się wspólnie bawić od 16:00 do 20:00.  Będzie światowo, kolorowo i międzynarodowo. Takie właśnie stroje będą królowały w tym roku na naszym balu. Możecie założyć japońskie kimono, strój amerykańskiego kowboja, stać się na chwilę Indianinem, albo przywódcą afrykańskiego plemienia. Ile państw i kultur na kuli ziemskiej, tyle pomysłów na karnawałowe przebranie!

Zgłoszenia na bal wyłącznie poprzez formularz: bit.ly/ISKIERKAbal2020

Dojazd we własnych zakresie. W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorkami balu:
Gosią Sitarz (m.sitarz@fundacjaiskierka.pl, 506 180 182)
Anią Sołtysik (a.soltysik@fundacjaiskierka, 696 758 403)