Zachęcamy do dołączenia do akcji „Ubrania do oddania” dla ISKIERKI. W naszych szafach zalegają rzeczy, których już nie nosimy, wyrośliśmy z nich, a nie chcemy, żeby trafiły do kosza na śmieci. Można z nich zrobić pożytek i połączyć wątek ekologiczny z charytatywnym. Przekazując ubrania na rzecz naszej fundacji, możecie wesprzeć szeroko rozumiane działania statutowe (m.in. zakup lekarstw i sprzętu medycznego, remonty oddziałów szpitalnych, wakacyjne wyjazdy dla podopiecznych), bądź organizację warsztatów arteterapeutycznych dla dzieci na oddziałach onkologicznych.

O czym warto pamiętać?
– ubrania damskie, męskie, dziecięce powinny być czyste, bez uszkodzeń;
– przygotowane rzeczy należy spakować w kartony;
– należy zarejestrować się i wybrać cel  —>>> ZBIÓRKA na ISKIERKĘ
– zamówić kuriera, który za darmo obsługuje następujące —>>> miejscowości.

W przypadku miejscowości spoza mapy prosimy o kontakt z Agnieszką (a.wydmuch@fundacjaiskierka.pl, tel. 728 852 236), która udzieli wszelkich informacji oraz pomoże w zbiórce.

Zapraszamy. Dołączcie do akcji!