1 marca w Arenie Gliwice odbył się charytatywny mecz Śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Zabrze. To kolejna inicjatywa Fundacji „Gram, Kibicuję, Pomagam” na rzecz ISKIERKI. W jednej z drużyn zagrał sam Czesław Mozil, niegdyś mieszkaniec Zabrze. Celem meczu była zbiórka środków na rzecz zakupu kardiomonitora dla Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego  nr 1 im. Stanisława Szyszko w Zabrzu.

Finalnie zebranych zostało 8846,90 złotych, co umożliwi zakup potrzebnego kardiomonitora. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ten cel, a także naszym pomocnikom Podokręg Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej (w szczególności Tomaszowi Kulczyckiemu), Grzegorzowi Podeszwie, wolontariuszom V LO w Gliwicach oraz ich opiekunce Ewie Trybalskiej, ale przede wszystkim Jackowi Szurgotowi z Fundacji „Gram, Kibicuję, Pomagam”