Sii Polska z pomocą dla personelu medycznego

Od początku wystąpienia pandemii koronawirusa staramy się wspierać personel medyczny w ich codziennej pracy. Jak zawsze to wsparcie wynika z potrzeb jakie zgłaszają lekarze, pielęgniarki i tego co w danym momencie jest dla nich najistotniejsze. Także i tym razem zadziałał ten model, pokazując jak ważna jest współpraca i dialog. W zaspokajaniu tych potrzeb wspierają nas nasi partnerzy, którzy także w tym wyjątkowym momencie jakim jest pandemia koronawirusa, pomagają nam zmieniać szpitalną rzeczywistość.

Specjalnie przerobione dla potrzeb lekarzy maski do nurkowania, bo o nich mowa, zostały przekazane przez Sii Polska . Są to klasyczne maski, wykorzystywane przez miłośników nurkowania. Okazało się, że można je dość łatwo przerobić – montując specjalny zawór, który będzie połączony z filtrami. Pracownicy Sii Polska sami skoordynowali akcję, począwszy od zakupu masek, drukowania w swoich domach zaworów na specjalnych drukarkach 3D, aż po przygotowanie gotowych kompletów (maska z zamontowanymi odpowiednio zaworami). Takie maski zostały docelowo wyposażone w specjalistyczne filtry, aby zapewnić jak najwyższą ochronę i bezpieczeństwo osób z nich korzystających.

Maski wraz z wymaganymi zaworami i filtrami (w sumie 100 zestawów) zostały przekazane dla personelu medycznego z poniższych szpitali:

Serdecznie dziękujemy Sii Polska za wsparcie i kolejny wspólny projekt.