404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
Przejdź do treści
Ustawienia
  • Wielkość czcionki
  • kontrast
  • Dla niesłyszących
  • switch to english page
Fundacja Iskierka
ORGANIZACJA POŻYTKU
PUBLICZNEGO NA RZECZ DZIECI
Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ
Childhood Cancer International EUROPE Logo
Nasze social media
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
NA RZECZ DZIECI Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ

Kalendarz ISKIERKI na 2021 r.

Kalendarz Fundacji ISKIERKA na 2021 rok to fotograficzna OPOWIEŚĆ O EMOCJACH I WARTOŚCIACH. Portrety autorstwa TOMKA SIKORY zostały wykonane w wyjątkowej przestrzeni Muzeum Śląskiego, a ich bohaterowie to dzieci z chorobą nowotworową, którymi na co dzień opiekuje się fundacja. 
 

Ostatnie miesiące mocno pokazały, że bez względu na to kim jesteśmy, łączą nas te same potrzeby, radości i tęsknoty. Bardziej doceniamy to, co wydawało się oczywiste na co dzień, a co kompletnie zmienia choroba czy społeczna izolacja. I tak, na kolejnych stronach kalendarza zobaczymy m.in. SPOKÓJ, BLISKOŚĆ, PRZYJAŹŃ, ale też SZALEŃSTWO i RADOŚĆ.


 
 

Tomek Sikora od kilku lat towarzyszy ISKIERKOM w najróżniejszych momentach, zaklinając w światłoczułej materii ich świat. Patrzy na świat po dziecięcemu, tworzy magię utkaną ze światła i emocji. Jego fotografie przypominają o dziecku, które każdy z nas ma w sobie. Spontanicznym, trochę niesfornym lub zupełnie grzecznym, ale zawsze autentycznym.


 
 
Kalendarz ścienny można zakupić poprzez 👉 SKLEP INTERNETOWY ISKIERKI. 
Od 16 grudnia dostępny będzie również  w formacie "piramidki" oraz wersji elektronicznej. 
 

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na działania pomocowe na rzecz dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin, realizowane przez Fundację ISKIERKA.

PARTNERZY PROJEKTU:


           
TOMEK SIKORA to polski fotograf, twórca teatralnych i filmowych plakatów, ilustracji książkowych, realizator prac dla europejskich i amerykańskich agencji reklamowych. Wędruje z aparatem po świecie od ponad 30 lat. Kilkadziesiąt wystaw jego prac można było oglądać w Europie, Azji, USA i Australii. Zdobywca niezliczonych nagród na całym świecie. Autor jest twórcą międzynarodowych kampanii reklamowych dla Hoteli Sheraton, Intercontynental, Singapore Airlines czy Reebok. 
tomeksikora.eu