"Z Toyotą w świat" w Polańczyku

od 6 do 8 lipca miał miejsce wyjazd w ramach projektu "Z Toyotą w świat". Z ramienia Iskierki uczestniczyła w nim Justyna, która na co dzień opiekuje się oddziałem w Rzeszowie, którego podopieczną jest Kinga.

Kinga to niespełna 7-letnia dziewczynka, która uwielbia wszelakie zabawy w wodzie. W związku z tym, że wyjazd był mocno spontaniczny postawiliśmy na Polańczyk - małą wieś na Podkarpaciu położoną nad przepięknym Zalewem Solińskim. Bieszczady przywitały nas cudowną pogodą, która towarzyszyła nam przez cały wyjazd.

Pierwszego dnia postawiliśmy na wspólny czas nad wodą i sesję zdjęciową. Były pięknie suknie, przebieranki. Towarzyszyła nam cudowna atmosfera. Pierwsze efekty sesji możecie zobaczyć poniżej. Kinga wraz ze starszą siostrą Wiktorią wspaniale odnalazły się w roli modelek.

Kolejny dzień rozpoczęliśmy od wspólnego śniadania a następnie udaliśmy się na wspólne rejs statkiem. Naszym sternikiem okazał się Pan Ryszard, któremu serdecznie dziękujemy za wspólne rozmowy podczas rejsu.

Po rejsie udaliśmy się nad wodę, kąpiąc się i tworząc budowle w piasku. Kinia była bardzo przygotowana, ponieważ zabrała ze sobą cały zestaw różnych foremek. Popołudnie było czasem relaksu dla wszystkich członków rodziny. Dziękujemy Pani Basi, która z ogromnym sercem zaopiekowała się całą rodziną w tym dniu, dzięki czemu każdy mógł mieć chwilę relaksu.

Czwartek był ostatnim dniem naszego wspólnego wyjazdu. Po śniadaniu ostatni raz skorzystaliśmy z hotelowego basenu, który chyba najbardziej przypadł Kindze do gustu. Później wspólnie wybraliśmy się na jeden z punktów widokowych w Polańczyku. Widoki były zapierające dech w piersi. Zdjęcia tylko w części oddają urok tego miejsca. Ostatnim punktem naszego wyjazdu była Zapora wodna w Solinie, gdzie zrobiliśmy ostatnie wspólne zdjęcie, zjedliśmy ostatnie wspólne lody na pożegnanie.

Bardzo dziękujemy całej obsłudze Hotelu Zefir , a szczególnie Pani Iwonce -  za tak cudowne zaopiekowanie się nami podczas tego pobytu.

Partner projektu:

Toyota Czajka - Auto