Z ogromną radością, zaskoczeniem, ale też zaszczytem chwalimy się informacjami, jakie do nas dotarły! 💚💚💚

Zostaliśmy finalistami konkursu „Dziecięcy szpital przyszłości” organizowanego przez Fundację K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali. w bardzo ważnej dla nas kategorii „Przyjaciel szpitala”. Do tego konkursu zgłosiło nas Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie na co dzień jesteśmy obecni i opiekujemy się Oddziałem Onkologii, Hematologii i Chemioterapii. To dla nas kolejny powód do dumy, bowiem wszystkie nasze działania prowadzone są z jak największą dbałością o naszych podopiecznych, pacjentów także tego szpitala.

Gratulujemy serdecznie pozostałym zwycięzcom i laureatom, a szczególnie Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za zdobycie pierwszego miejsca w tej kategorii! ❤️