Jesienna wycieczka do Warszawy

Choć to już końcówka października to jednak pogoda jest dla nas łaskawa. Tak było także w dniach 14-16 października, kiedy nasi podopieczni udali się na wycieczkę do Warszawy.
Były to pełne przygód dni, kiedy nasi podopieczni mogli oderwać się od codzienności związanej z chorobą. Już w drodze z Rzeszowa, bo był to wyjazd dedykowany właśnie dzieciom leczącym się w Klinice Onkohematologii w Rzeszowie, miały miejsce zakłady, co będzie na kolację i zdecydowanie nikt nie przegrał, bo miejsce, w którym nocowaliśmy dało z siebie wszystko i na kolację było dosłownie wszystko. Oczywiście ku uciesze dzieci. 💚

Piątek był niezwykle intensywny, bo już po śniadaniu udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik, a tam zabawie i dociekliwości dzieci nie było końca. Drugą część dnia spędziliśmy w towarzystwie fantastycznej ekipy pracowników z firmy McKinsey &Company Polska, którzy wraz z przewodnikiem oprowadzili nas po ważnych i ciekawych miejscach w Warszawie. Było dużo legend i opowieści, a wieczór zakończyliśmy zwiedzaniem nocnej Warszawy i podziwianiem jej panoramy z Pałacu Kultury i Nauki.

Sobota upłynęła w iście kibicowskich nastrojach, bo choć może nie każdy podopieczny na wycieczce był fanem Legii Warszawa, to możliwość zobaczenia stadionu i poznania wielu ciekawostek na jego temat była nie lada atrakcją. Spędziliśmy tam ponad 3 godziny, a niektórzy mogliby zostać tam dłużej, co jest zdecydowanie najlepszym komentarzem do tej sytuacji. Następnie udaliśmy się w drogę powrotną, a każdy czuł lekki niedosyt, bo Warszawa to piękne miasto, pełne interesujących atrakcji i miejsc wartych odwiedzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego wyjątkowego wyjazdu, a w szczególności:
📌 Hotelowi Mercure Warszawa Centrum za niezwykle ciepłe ugoszczenie nas w swoim hotelu,
📌firmie Raytheon Technologies za zaproszenie nas do Centrum Nauki Kopernik,
📌firmie McKinsey &Company Polska za pełne przygód oprowadzanie po Warszawie,
📌Panu Bartoszowi Zasławskiemu , Specjaliście ds. Media Relations Legii Warszawa, który z ogromną otwartością oprowadził nas po stadionie oraz władzom klubu piłkarskiego Legia Warszawa za umożliwienie takiej wizyty.