Serdecznie zapraszamy na śląską premierę i spotkanie z autorem książki „O, CHOROBA”

20 października 2021 r. o g. 19.00 do Teatru Korez w Katowicach.

Po premierze on-line w Empiku, przyszedł czas na spotkanie z autorem oraz osobami, które przyczyniły się do powstania książki i rozmowę, dlaczego oraz dla kogo została wydana.
Goście:
Boguś Janiszewski (autor)
Prof. Tomasz Szczepański (konsultant merytoryczny)
Jolanta Czernicka-Siwecka (Fundacja ISKIERKA)
Małgorzata Gałysz -Wróbel (Wydawnictwo Agora dla dzieci),
Renata Przemyk (ambasadorka projektu),
Weronika Kułacz i Oskar Zarański (podopieczni fundacji)

Spotkanie poprowadzą: Mirosław Neinert i Dariusz Kortko

„- Oddajemy ją w Państwa ręce z przeświadczeniem, że nie ma tematów tabu. O wszystkim można i nawet powinno się rozmawiać. Szczególnie z dziećmi, młodzieżą. Rozmowa i wiedza, ze szczyptą humoru oswajają lęk, a oswojony lęk może być przyjacielem, motorem do działań. Działań, które zmienią jakość życia…”
– Jolanta Czernicka-Siwecka, Prezes Fundacji ISKIERKA

Zapraszamy do rozmowy, zadawania pytań, podzielenia się wrażeniami z lektury.

>>>Więcej o książce „O,CHOROBA”

Będzie możliwość zakupu książki i pozyskania dedykacji:)
Egzemplarz kosztuje 35 zł. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zapewnienie dodatkowego dostępu do pomocy psychologicznej dla rodzin dzieci onkologicznych.

Wstęp wolny  – zapraszamy!