Z wielkim sukcesem i naszą radością zakończyliśmy zbiórkę „Bądź ISKIERKĄ w święta”.

W okresie świąteczno-noworocznym zbieraliśmy środki na zakup rzeczy, które zostały nam zgłoszone przez cztery oddziały onkologii dziecięcej z Katowic, Chorzowa, Zabrza i Rzeszowa.

Chcemy Wam za to gorąco podziękować. Za każdą wpłatę bez względu na jej wysokość, bo to z nich wszystkich mamy w sumie 👉 25 744,67 PLN

Zebranie tej kwoty było możliwe dzięki przelewom na nasze konto, środkom przekazanym przez rodziców podopiecznych dokonując przeksięgowań z subkont dziecka, wsparciu AXI IMMO, a także zbiórkom przeprowadzonym przez Szkołę Językową PROMAR oraz OSP GRS Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce.

Obecnie jesteśmy w trakcie realizowania zamówień, wśród których są:

👉dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach: pompa objętościowa,
👉dla Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie: waga stojąca z miarą wzrostu do sali reżimowych,
👉dla Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie: termometry, inhalatory, fotel oraz szafka do pokoju zabiegowego,
👉dla Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu: analizator masy ciała, pompa kasetkowa.