404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
Ustawienia
  • Wielkość czcionki
  • kontrast
  • Dla niesłyszących
Fundacja IskierkaChildhood Cancer International EUROPE Logo
panel rodzica
Nasze social media
wesprzyjlub podaruj nam 1,5%KRS: 0000248546

VII Kongres Wyzwań Zdrowotnych

W dniach 3-4 marca odbył się VII Kongres Wyzwań Zdrowotnych – prestiżowe wydarzenie poświęcone ochronie zdrowia, z udziałem wybitnych postaci medycyny, m.in. przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów oraz lekarzy wielu specjalizacji.

Wydarzenie miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC) to 2 dni dyskusji, niemal 40 sesji tematycznych, znamienici prelegenci i wyjątkowi uczestnicy.

Fundacja ISKIERKA od lat jest Partnerem Instytucjonalnym wydarzenia. Prezes Fundacji ISKIERKA, Jolanta Czernicka-Siwecka wzięła udział w sesji hybrydowej "Cyfrowa transformacja w medycynie".

Zaprezentowała portal ONKORODZICE, jako przykład dobrego partnerstwa w celu usprawniania dostępu do wiedzy, informacji i usług dla opiekunów dzieci z chorobą nowotworową.

Podczas Kongresu poruszane były także aktualne kwestie wyzwań zdrowotnych w związku z sytuacją na Ukrainie.

Dziękujemy za uczestnictwo i udział w sesji, na której wystąpiła Prezes ISKIERKI.