Jolanta Czernicka-Siwecka wzięła udział w panelu Doświadczenia pacjentów: ile zależy od komunikacji w opiece zdrowotnej? który odbywał się w ramach Patients Empowerment Congress w Warszawie.

Spotkanie moderowała  Redaktor Iwona Schymalla, a wśród ekspertów, którzy przyjęli zaproszenie do rozmowy byli:

• Wiceminister Piotr Bromber, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Zdrowia
    • Bartłomiej Chmielowiec, Rzecznik Praw Pacjenta
    • dr hab. n. med. i n. o zdr. Dominik Olejniczak, koordynator projektu PACJENCI.PRO z ramienia Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
    • dr n. med. Beata Małecka Libera, Senator, Przewodnicząca Senackiej Komisji Zdrowia
    • Iwona Czabak, Prezes Zarządu, Stowarzyszenie Marfan Polska
    • Grzegorz Perzyński, Prezes Zarządu, Fundacja Transplantacja LIVER Strong
    • Marek Lichota, Prezes Stowarzyszenia Pacjentów z Niewydolnością Układu Pokarmowego „Apetyt Na Życie”

Prezes naszej fundacji poruszyła m.in. kwestie szukania płaszczyzn porozumienia, wspólnoty celów i równość organizacji – jako klucza do dobrego współdziałania oraz zaufania budowanego w czasach kryzysu.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się pod adresem: https://bit.ly/3vEcz9a