Wzruszający Dzień Mamy na oddziale w Rzeszowie

W tym wyjątkowym dniu chcieliśmy podarować wszystkim mamom, które na co dzień spędzają długie miesiące ze swoimi dziećmi na onkologii, ogrom radości, docenienia i niespodziankę, która zostanie z nimi już na zawsze.

I tak postanowiliśmy na oddziale szpitalnym w Klinice Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie stworzyć studio fotograficzne, bo jeśli nie możemy zabrać podopiecznych do fotografa to fotograf przyjedzie do nich. A fotograf nie był z przypadku, bo była nim znana dzieciom i mamom oraz uwielbiana przez nich Justyna Witkoś, będąca opiekunem tego oddziału. Dzięki temu mogliśmy oszczędzić im niepotrzebnego stresu i skrępowania, a efekt finalny oczarował wszystkich, bo Justynka jest w tym świetna!

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni i pełni podziwu dla naszych modelek i modeli oraz ich mam. Wykazali się niesamowitym profesjonalizmem i otwartością na to nowe doświadczenie.

Przy współtworzeniu tego wyjątkowego dnia pomagał nam sztab osób i firm, którym teraz z serca chcemy podziękować:

📌Ewelina Moskwa z salonu M Estetic - Laser & Beauty Clinic Rzeszów za piękne fryzury,

📌Małgorzata Pietrzyk z Malowanki - make up za wyjątkowe makijaże,

📌cukiernia Fit Cake Rzeszów za osłodzenie nam tego radosnego dnia,

📌Sylveco - naturalne kosmetyki za podarowanie nam kosmetyków, które mogły trafić do każdej z mam,

📌SofiLu Props za udostępnienie na potrzeby sesji magicznych sukien,

📌Kwiatami Usłane pracownia florystyczna Natalia Staszkiewicz.

Projekt mogliśmy zrealizować m.in. dzięki współfinansowaniu ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Rzeszów w ramach realizacji zadania publicznego: Aktywizacja osób niesamodzielnych oraz wsparcie ich opiekunów poprzez wdrażanie i upowszechnianie innowacyjnych metod rehabilitacji. Zadanie realizowane jest w okresie od 1 maja do 29 lipca 2022 r.