404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
Przejdź do treści
Ustawienia
  • Wielkość czcionki
  • kontrast
  • Dla niesłyszących
  • switch to english page
Fundacja Iskierka
ORGANIZACJA POŻYTKU
PUBLICZNEGO NA RZECZ DZIECI
Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ
Childhood Cancer International EUROPE Logo
Nasze social media
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
NA RZECZ DZIECI Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ

Spływ kajakowy ISKIERKI 2022

Za nami fantastyczna kajakowa przygoda! 18 sierpnia nasi podopieczni z rodzinami przepłynęli Małą Panew, a na zakończenie tej jednodniowej wycieczki czekało ich wspólne grillowanie. To był niesamowity dzień!

Trasa hmmm...wybraliśmy taką, żeby każdy, szczególnie osoby, które nigdy wcześniej nie płynęły kajakiem, mogły poradzić sobie bez problemu i tak byłoby, gdyby nie jeden szczegół ;) Niski stan wody spowodował, że część z nas do dzisiaj ma zakwasy po tym jak musiała intensywnie przedzierać się przez szuwary. Za to jak sprzyjało to integracji! Akcja: "pomagamy ekipie z sąsiedniego kajaka" została opanowana do perfekcji! Najistotniejsze w tym jest to, że mogliśmy wzajemnie na siebie liczyć, a z naszych twarzy nie schodził uśmiech. Dobre nastawienie nie opuszczało naszych kajakarzy. Naszym małym, dzielnym Iskierkom należą się tutaj szczególne brawa! Po tej intensywnej w emocje i fizyczny ruch przygodzie zjedliśmy smakowite kiełbaski. To był smakowity dzień!

Zobaczcie zdjęcia z tej niecodziennej przygody. ↓

Przygoda ta została zorganizowana w ramach Akcji LATO. Wszystkie wyjazdy Akcji LATO 2022 są finansowane z środków statutowych Fundacji ISKIERKA oraz przy wsparciu partnerów: