Bal Czarodziejów w Rzeszowie

Z okazji zakończenia wakacji zorganizowaliśmy na oddziale onkohematologii w Rzeszowie Bal Czarodziejów. Radosne Panie Animatorki i przyjazny Pan Iluzjonista zapewnili moc atrakcji dla dzieciaczków oraz ich rodziców. Dzięki naszej współpracy, świetlica zamieniła się w magiczną krainę śmiechu i zabawy.

Bal rozpoczęliśmy spotkaniem z Myszką Minnie, która lubi tańczyć i animować dzieciom czas. Następnie odbyły się konkurencje rzucania do celu oraz toru przeszkód, za które dzieci otrzymały nagrody rzeczowe, w formie puzzli, gier oraz drewnianych personalizowanych gadżetów ufundowane przez Forest Stories. Animatorki z Grupy Animacyjnej Ag-Raf-Ka  wprowadziły elementy arteterapii podczas zajęć plastycznych, na których dzieci kolorowały sól kredą, dzięki czemu powstały piękne tęczowe słoiczki. Po plastycznym elemencie przeszliśmy do pokazu iluzjonisty Butcher of cards, który oczarował nas swoimi sztuczkami. Dzieci oglądały występ z zapartym tchem, co widać na zdjęciu z chłopcem (Arturkiem), który klaszcze. Spotkanie zakończyliśmy zamykaniem dzieci w ogromnej bańce. Podczas spotkania towarzyszyła nam Justyna Witkoś, która zrobiła piękne zdjęcia.

Serdeczne podziękowania dla naszych gości.