Kids Day 2022

2 września nasi podopieczni wraz z całymi rodzinami spędzili fantastyczny, pełen niespodzianek dzień na Stadionie Wisły Kraków. To wszystko dzięki firmie HRQuality, która już po raz kolejny wspiera nasze działania organizując wspaniały wyjazd dla naszych podopiecznych.

Zaraz po przybyciu na miejsce spotkaliśmy Jerzego Dudka, wybitnego piłkarza, jednego z najlepszych bramkarzy w Polsce. Dzieciaki miały okazję poznać jego drogę do kariery oraz zadawać mu pytania, na które chętnie udzielał odpowiedzi. Podopieczni wraz z rodzeństwem zaskakiwali pomysłowością trafnych pytań. To absolutnie wyjątkowe spotkanie zakończyło się możliwością zrobienia sobie zdjęcia z mistrzem oraz otrzymaniem autografu piłkarza. Kolejno udaliśmy się na zwiedzanie stadionu Wisły-Kraków.  Dzięki uprzejmości obsługi mieliśmy okazję poznać historię stadionu oraz  zakamarki, które nie są dostępne dla wszystkich zwiedzających.

Dzieciaki otrzymały specjalne gift bagi, które zawierały m.in. szaliki Wisły-Kraków, plakat z całą drużyną piłkarską, słynną białą gwiazdę i wiele, wiele innych gadżetów klubu. Kolejno zjedliśmy szybki obiad i wyruszyliśmy w stronę stadionu, gdzie miał się odbyć mecz Wisła-Kraków - Puszcza Niepołomice

Na stadionie emocje zawrzały, gdyż siedzieliśmy tuż obok strefy Kibica, która rozgrzewała piłkarzy przed meczem. Dla większości z naszych podopiecznych to był pierwszy udział w meczu na stadionie piłkarskim, co dodatkowo potęgowało ciekawość i fascynację meczem. Wszyscy wyjęli szaliki ze swoich toreb podarunkowych i dopingowali Wisłę-Kraków.

W pierwszych minutach meczu już był pierwszy gol dla Wisły! Niestety chwilę później podczas meczu przeciwnicy zdobyli trzy kolejne gole, zdobywając w ten sposób prowadzenie.

Pomimo gorącego kibicowania mecz zakończył się przegraną 3:2 dla Puszczy Niepołomice.

Ale brak zwycięstwa nikomu nie popsuł humoru, wszyscy uważali ten dzień za wyjątkowo udany. Z pewnością zostanie na długo w pamięci naszych podopiecznych, a także ich rodzin.

Dziękujemy za zaproszenie: