Gala Eurobuild Awards 2022 i wielkie serce dla ISKIERKI

Od kilku lat nasi podopieczni mogą liczyć na wsparcie dzięki charytatywnemu aspektowi konkursu i Gali Eurobuild Awards. To najlepsze osobowości, projekty i firmy z rynku nieruchomości Polski i regionu CEE które nagradzane są  w 35 kategoriach, a proces ich wyłaniania jest powierzony 200 sędziom i niezależnej firmie audytorskiej KPMG. Ogromnie się cieszymy, że możemy być częścią tego pięknego wydarzenia. Tegoroczna edycja odbyła się 27 września w Warszawie.

Prawie 900 gości, emocje towarzyszące wyborowi laureatów oraz najważniejsza dla nas –  część charytatywna. Dziękujemy Tomaszowi Sętowskiemu, za przekazanie swojej pracy na ten wyjątkowy cel oraz Robertowi Mielżyńskiemu za ufundowanie najwyższej klasy wina jak i współprowadzenie części charytatywnej wydarzenia wraz Jarosławem Boberkiem. Na te dobre dusze i przyjaciół fundacji zawsze możemy liczyć, za co jesteśmy niezmiernie  wdzięczni.

Rekordowa kwota wsparcia 192 560 PLN złotych sprawiła, że na chwilę zamarliśmy z wrażenia! Symboliczny czek przekazał na ręce Prezes Fundacji ISKIERKA –  Roger Andersson z VASTINT Poland.

Z jednej strony jesteśmy „tu i teraz”, ale jednocześnie wybiegamy w przyszłość i dzięki ponownemu wsparciu naszych darczyńców podczas gali Eurobuild CEE będziemy mogli sfinansować przyszłoroczną Akcję LATO dla naszych podopiecznych i ich rodzin.

Na koniec wieczoru wystąpił MROZU wraz zespołem.

Ogromne iskierkowe podziękowania dla organizatorów i partnerów wydarzenia: Eurobuild Awards a w szczególności za część charytatywną dla: VASTINT, PANATTONI Europe,  APP-Projekt, Atlas Ward Polska, Mielżyński Wines Spirits Specialities i wszystkich darczyńców.

Dziękujemy za wsparcie: Wajsprych Studio

fot. archiwum EurobuildCEE