404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
Ustawienia
  • Wielkość czcionki
  • kontrast
  • Dla niesłyszących
Fundacja IskierkaChildhood Cancer International EUROPE Logo
panel rodzica
Nasze social media
wesprzyjlub podaruj nam 1,5%KRS: 0000248546

Koncert ORGANKA dla ISKIERKI

Już po raz piąty w Częstochowie organizowany jest koncert na rzecz Fundacji ISKIERKA. W tym roku 9 grudnia z ogromną radością zapraszamy na koncert ØRGANKA w Klubie Rura w Częstochowie (Aleja NMP 38).

Koncert pod hasłem: „Dajmy czadu dla ISKIERKI , bo w życiu najważniejsze jest życie…” jest wyjątkowym wydarzeniem charytatywnym, a cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony dla naszych podopiecznych.

Zaproszenie na koncert o wartości 120 PLN jest darowizną na rzecz ISKIERKI. Można je odebrać osobiście w sekretariacie Exact Systems (ul. Focha 53/5 w Częstochowie), lub wpłacając darowiznę na konto fundacji, po wcześniejszym kontakcie pod adresem iskierka.czestochowa@gmail.com

ØRGANEK – grupa powstała w 2013 roku z inicjatywy jej lidera, autora tekstów i muzyki, Tomasza Organka. ØRGANEK jest stałym bywalcem największych polskich festiwali (m.in Woodstock/Pol’and’Rock Festival, Jarocin Festival, Open’er Festival, Orange Festival, Męskie Granie i wielu innych).

Support przed koncertem zespołu ØRGANEK zagra grupa FORSAL

Forsal powstał w 2013 roku w Częstochowie. Od początku swego istnienia jego celem było prezentowanie odbiorcom ambitnej, okraszonej dużą dawką improwizacji muzyki. Zespół w repertuarze ma autorskie kompozycje do nietuzinkowych tekstów. Gatunek w jakim się porusza to szeroko rozumiana alternatywa – mocne gitarowe riffy przełamywane nutką liryzmu.

Piątek 9.12.2022, Klub RURA (Aleja NMP 38, Częstochowa)

18.00 otwarcie klubu + stoisko ISKIERKI
19.00 Forsal