404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
Ustawienia
  • Wielkość czcionki
  • kontrast
  • Dla niesłyszących
Fundacja IskierkaChildhood Cancer International EUROPE Logo
panel rodzica
Nasze social media
wesprzyjlub podaruj nam 1,5%KRS: 0000248546

Iskierkowe pomysły na prezenty

Biegasz po sklepach lub przeszukujesz internet w poszukiwaniu czegoś wyjątkowego? Dobrze trafiłeś!

Rozpal iskierkę dla ISKIERKI i podaruj bliskiej osobie wyjątkowy prezent!

Nastrojowe świece wykonane z ekologicznego i bezpiecznego wosku sojowego o wyjątkowej kompozycji zapachowej “Spacer po lesie” czy w kształcie płatków śniegu. W różnych rozmiarach i cenach. Pięknie wykonane, zapakowane. Unikatowe, bo z mocą czynienia DOBRA!

Kup piękną porcelanę Bogucice z projektem RASPAZJANA - nowa, limitowana edycja !

To inspirująca zabawa formą, kolorem i skojarzeniami na temat fantastycznych zwierząt, leśnych stworów oraz bajek, czy ludowych wierzeń. Przenosi w świat dzieciństwa, kiedy magia czaiła się za każdym drzewem i w każdej opowieści. Łączy tradycję jednej z najstarszych fabryk porcelany ze sztuką współczesną, która jest blisko ludzi. Nie w muzeach, galeriach, lecz w codziennym życiu. Nawet przy kubku lub filiżance gorącej herbaty, kiedy najważniejsze jest spotkanie z drugim człowiekiem.

Jan RASPAZJAN – malarz, muralista, twórca street artu. W swoich pracach łączy futurystyczne wizje światów wyimaginowanych ze śląską demonologią ludową, typografią i abstrakcyjnymi formami. W wolnych chwilach fotograf, grafik, animator kultury i  społecznik.
instagram.com/raspazjan/

Środki zebrane ze sprzedaży wszystkich produktów wpierają naszą działalność na rzecz dzieci z choroba nowotworową.

Szersze opisy, zdjęcia i szczegóły dot. zamówień  oraz inne nasze propozycje - znajdziecie w naszym SKLEPIE

Zapraszamy, polecamy  z całego iskierkowego serducha!