404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
Ustawienia
  • Wielkość czcionki
  • kontrast
  • Dla niesłyszących
Fundacja IskierkaChildhood Cancer International EUROPE Logo
panel rodzica
Nasze social media
wesprzyjlub podaruj nam 1,5%KRS: 0000248546

Bądź ISKIERKĄ w święta!

Bądź ISKIERKĄ w święta” to już nasza coroczna tradycja. W okresie świąteczno-noworocznym miała ona na celu zebranie środków na zapewnienie sfinansowania warsztatów arteterapeutycznych w pierwszym półroczu 2023 roku na czterech oddziałach onkologii dziecięcej: w Katowicach, Chorzowie, Zabrzu i Rzeszowie. Cotygodniowo uczestniczy w nich około 60 dzieci, a ich uśredniony tygodniowy koszt to 20 złotych. Potrzebowaliśmy zatem 28 800 złotych, a zebraliśmy 51 906,34 złote!!!! To niesamowity wynik, który zawdzięczamy każdej indywidualnej wpłacie bez względu na jej wysokość.

Dziękujemy także firmom, ktre przeznaczyły środki finansowe na wsparcie akcji, w tym C&F, Genpact - Oddział Katowice, Anta Architekci.

Warsztaty arteterapeutyczne to spotkania, które wywołują uśmiech na twarzach pacjentów, rozwijają pasję, odpowiadają na potrzebę artystycznego rozwoju małego człowieka, stają się namiastką normalnego dzieciństwa i zapewniają chwilę wytchnienia dla rodziców. Co jednak najważniejsze podnoszą poziom energii i motywacji do leczenia poprzez podjęcie działań o różnym charakterze: twórczym, poznawczym, intelektualnym i integracyjnym.

Dziękujemy!