404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
Przejdź do treści
Ustawienia
  • Wielkość czcionki
  • kontrast
  • Dla niesłyszących
  • switch to english page
Fundacja Iskierka
ORGANIZACJA POŻYTKU
PUBLICZNEGO NA RZECZ DZIECI
Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ
Childhood Cancer International EUROPE Logo
Nasze social media
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
NA RZECZ DZIECI Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ

XVI ISKIERKOWY Karnałowy Bal Czarodzieja

To już nasza wieloletnia tradycja, iż w karnawale spotykamy się, aby wspólnie bawić się i jak najprzyjemniej spędzić czas. To moment, kiedy w jednym miejscu spotykają się nasi podopieczni, ich rodziny, personel medyczny, wolontariusze i przyjaciele ISKIERKI, by być razem w nieco zwariowanych i niecodziennych okolicznościach. Taki właśnie był nasz “XVI ISKIERKOWY KARNAWAŁOWY BAL CZARODZIEJA”, który odbył się 8 lutego w Domu Kultury Szopienice-Giszowiec w Katowicach. Partnerem wydarzenia było doskonale Wam znane Quatronum - organizator iście czarodziejskich kolonii i wyjazdów dla dzieci i młodzieży. 

Było jak zwykle wspaniale i mamy nadzieję, że podzielacie nasze zdanie. Z uśmiechami, kolorowo, radośnie, tanecznie, ale przede wszystkim znowu razem. Były dobrze nam znane rodziny, które zaszczycają nasz swoją obecnością od lat, lecz także zupełnie nowi goście. Jak co roku bal rozkręciła Fabryka Kultury. Tylko tak szalona i zwariowana ekipa potrafi utrzymać wszystkich na parkiecie przez pełne cztery godziny. Był ogromny tort, czekoladowa fontanna, lody, kolorowe kanapki, przekąski, owocki - czego dusza chciała, a baterie trzeba było na bieżąco ładować :) Ogromna w tym również zasługa “Dworku pod Lipami”!

Zorganizowanie wydarzenia nie byłoby możliwe, gdyby nie miejsce, czyli Miejski Dom Kultury Szopienice-Giszowiec w Katowicach, ale także cała zwarta i gotowa od rana ekipa wolontariuszy - pracowników firmy Amazon, uczniów Zespołu Szkół Cogito i Liceum Sowizdrzała. Bez Was przygotowania i sprzątanie sali trwałoby zdecydowanie dłużej :)

A tak o balu napisał magazyn dla osób z niepełnosprawnościami  “Nasze sprawy”.

Autorką zdjęć jest Marta Chrobak.