PIKNIK INTEGRACYJNY 2023

Coraz cieplej i nastroje już letnie - dlatego z radością zaprosiliśmy naszych podopiecznych na wspólne piknikowanie w Chorzowie. Na terenie Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie", potocznie zwanego SKANSENEM, przygotowaliśmy ISKIERKOWĄ WIOSKĘ OLIMPIJSKĄ, czyli atrakcje i zabawy na sportowo: bieg, strzelanie z łuku, sumo, kręgle, prawdziwy trening piłkarski, minigolf i wszelkie formy wygibasów na ulubionych dmuchańcach, to tylko niektóre aktywności. Była nawet możliwość spróbowania sił w szermierce z olimpijką Ewą Trzebińską. Dla równowagi, oczywiście zadbaliśmy też o strefę chillout, piknikowy poczęstunek i odpoczynek. Cudownie było się spotkać z naszymi podopiecznymi oraz przyjaciółmi fundacji w tak pięknych, poza szpitalnych okolicznościach!

Piknik "ISKIERKOWA wioska olimpijska" zrealizowano dzięki wsparciu Partnera - Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej.

Dziękujemy także pozostałym wspierającym:

📌Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie" 📌Danmel 📌Śląski Uniwersytet Medyczny 📌Arena Gliwice 📌Genpact 📌LodoveLove 📌Hotele Diament 📌Dj MC - Specjalista od muzyki 📌JMJ Biuro Reklamy 📌Akademia Piłki Nożnej Górnik Czeladź 📌Firemed Mateusz Kaczmarek - zabezpieczenie medyczne imprezy.

Ogromnie dziękujemy także każdej osobie oraz firmie, które wsparły naszą akcję Bądź (z) ISKIERKĄ na wiosnę, w trakcie której zebraliśmy ponad 1800 zł! Każda złotówka została przez nas najlepiej zagospodarowana, a nasi podopieczni bawili się wyśmienicie! 💚

foto: Marta Chrobak/Arch. Fundacji ISKIERKA

A tu jeszcze kilka kadrów, uchwyconych przez naszą onko-mamę Sylwię 👇