Isover Nightskating w Gliwicach na rzecz onkologii

ISOVER NIGHTSKATING GLIWICE EDYCJA JUBILEUSZOWA to wydarzenie sportowe, które ucieszyło wszystkich rolkarzy! 15 czerwca 2023 roku ISOVER wraz ze Stowarzyszeniem Kulturalno-Sportowym „Green” zaprosiliśmy do Gliwic do udziału w jubileuszowej edycji wieczornego przejazdu na rolkach. Imprezę rekreacyjną pod nazwą „ISOVER Nightskating Gliwice” uświetniającą obchody 30-lecia marki ISOVER w Polsce, swoim patronatem objął Prezydent Miasta Gliwice. Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

"Atmosfera była znakomita! Bardzo nas cieszą takie inicjatywy, kiedy dobrą zabawę i aktywność ruchową, łączy się z pomaganiem. To nie tylko przypomnienie jak cenne jest zdrowie, ale i okazja by się nim nacieszyć i wesprzeć tych, którym niestety nie jest dane. To nie pierwsza współpraca Fundacji ISKIERKA z ISOVER. Firma pomagała nam już m.in. przy remontach oddziałów onkologicznych. Tym razem zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach, z którego korzystają nie tylko dorośli, ale także mali pacjenci z całego Śląska. Bardzo dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom!" - dodaje Aneta Klimek-Jędryka, Fundacji ISKIERKA.

Rolkarze już po raz 4. opanowali ulice Gliwic. Do przejechania było ok. 13 km. Na starcie pojawili się nasi przedstawiciele i wolontariusze, jak również w strefie chillout podczas przerwy. Bardzo dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom!

Więcej informacji na wydarzeniu FB - https://fb.me/e/1dEWD9rBd

Osoby, które chciałyby jeszcze wesprzeć zbiórkę a nie mogli wziąć udziału w evencie mogą dokonywać wpłat na konto Fundacji Iskierka o numerze 16 1050 1588 1000 0023 0023 0170. Prosimy o wskazanie celu zbiórki w tytule: Onkologia Gliwice.