Zuzia z Toyotą na Zamku w Mosznej

Od 5 do 7 września 2023 r. razem z Toyota-Czajka spełniliśmy podróżnicze marzenie Zuzi, którą razem z siostrą i mamą zabraliśmy na Zamek w Mosznej. Miejsce idealne na wypoczynek, obfitujące w liczne niespodzianki i atrakcje. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu obsługi Zuzia mogła na trzy dni zapomnieć o chorobie i poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Podczas wyjazdu nie można także pominąć wizyty w Fabryce Robotów, a tu podziękowania w szczególności Panu Sebastianowi Kucharskiego, który uraczył nas ciepłą rozmową w trakcie zwiedzania. Niezapomniany czas zapewnił także Zuzi pan Dastin Wawrzyniak z 5 ŻYWIOŁÓW zapewniając wyjątkowe animacje, a także stroje z dawnych epok.

"Chcielibyśmy serdecznie podziękować Zamkowi Moszna za spełnienia marzenia naszych córek Zuzi i Karoliny. Dzięki Wam nasza córka Zuzia mogła na chwilę zapomnieć o swojej chorobie, spędzić czas z siostrą na beztroskiej zabawie.  Dziękujemy Wam za miło spędzony czas w bajkowej scenerii. Pobyt w zamku pozwolił nam nacieszyć się sobą, odetchnąć i nabrać sił. Serdecznie dziękujemy również Panu Teodorowi za wspaniale zorganizowany czas, wspaniałe atrakcje a zwłaszcza za fotorelacje z pobytu. Dzięki Panu pobyt zostanie z nami na zawsze. Serdecznie dziękujemy Przewodnikom za niezapomnianą przygodę, którą przeżyłyśmy podczas wspólnego zwiedzania zamku. Serdecznie dziękujemy Paniom z recepcji za ciepłe przyjęcie w zamku, za każdy uśmiech oraz Paniom z restauracji za wspaniałą obsługę, bardzo dobre jedzenie."