Gala Eurouild Awards ze wsparciem dla ISKIERKI

To dla nas bardzo budujace i wzruszające, kiedy ludzie odnoszący sukcesy w biznesie potrafią nim się tak pięknie dzielić w aspekcie społecznym. Eurobuild CEE konsekwentnie pomaga łączyć ludzi, kompetencje i możliwości w czynieniu DOBRA.

Od 2016 roku jesteśmy partnerem charytatywnym prestiżowego konkursu Eurobuild Awards. Dzięki środkom zebranym na gali, od kilku lat nie tylko wspólnie podnosimy jakość hospitalizacji w szpitalach dziecięcych w Polsce, ale też dbamy o chwile radości i uśmiech dzieci w trakcie leczenia.

W tym roku zaprosilśmy gości gali  do wzięcia udziału zarówno w tej wyjątkowej aukcji charytatywnej, jak i wsparcia zbiórki na rzecz Fundacji ISKIERKA. Celem było zebranie środków na jeden z wybranych projektów fundacji. Najwięcej entuzjastów zyskały cykliczne zajęcia z elementami dogoterapii dla naszych podopieczych. W imieniu naszych dzieci i ich rodzin – serdecznie dziękujemy i już sie na nie cieszymy!

Organizatorom, uczestnikom oraz Robertowi Mielżyńskiemu i Robertowu Żytyńskiemu dziękujemy za przekazanie przedmiotów aukcji charytatywnej i jej piękny efekt. O piękne emocje jej towarzyszące zadbał również Oliwier Janiak i magik Czarek Czaruje, który wcześniej magią podzielił sie również z małymi pacjentami podczas spotkania w szpitalu w Katowicach.