404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
Przejdź do treści
Ustawienia
  • Wielkość czcionki
  • kontrast
  • Dla niesłyszących
  • switch to english page
Fundacja Iskierka
ORGANIZACJA POŻYTKU
PUBLICZNEGO NA RZECZ DZIECI
Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ
Childhood Cancer International EUROPE Logo
Nasze social media
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
NA RZECZ DZIECI Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ

Ustroń ostatnim punktem na mapie Akcji LATO 2023

Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego finału Akcji LATO! Ustroń ugościł naszych podopiecznych słoneczną pogodą, która towarzyszyła im przez cały pobyt i pozwoliła na skorzystanie z atrakcji na świeżym powietrzu. Do tego niezawodny Hotel Diament, gdzie po tylu latach czujemy się, jak u siebie w domu. Czego chcieć więcej? ;)

Te 4 dni spędzone w Ustroniu były dla naszych Iskierek oraz ich rodzin czasem, kiedy mogli złapać oddech, nacieszyć się sobą nawzajem, odpocząć, a jednocześnie doświadczyć wielu fantastycznych chwil. Takie wyjazdy jak ten na stałe wpisane są w nasz kalendarz, by wspierać rodziny w budowaniu na nowo rzeczywistości, jaką zmieniła choroba. Mają niebywałe znaczenie integracyjne i terapeutyczne, dając wielu rodzinom szansę wyjechania na wspólne wakacje pierwszy raz po usłyszeniu diagnozy.

Zobaczcie, jak same rodziny wspominają ten wyjazd:

Bardzo dziękujemy za możliwość spędzenia rodzinnego czasu ze sobą oraz innymi Iskierkami. To jak opiekujecie się naszymi dziećmi jest niesamowite. Pierwszy raz od dawna mogliśmy cieszyć się wspólnym czasem bez obowiązków. Wypad do Leśnego Parku Niespodzianek to był strzał w dziesiątkę! Jesteśmy także pod wrażeniem Waszego zaplecza warsztatowego dla dzieci. Bardzo dziękujemy za odpoczynek dla rodziców - dzieci uwielbiają czas z Iskierkowymi Ciociami.

- ferajna Topolskich

Czas spędzony w Ustroniu był cudowny. Pierwszy raz byliśmy na takim wyjeździe. Wszystko super zorganizowane i przygotowane. To były piękne dni spędzone na wypoczynku i zabawie z dziećmi całą rodziną. Można było odpocząć, naładować akumulatory, pobyć razem z najbliższymi, poznać i pobyć z innymi rodzinami. Cudowne Panie z Iskierki miały przygotowane warsztaty, z których można było korzystać i razem spędzać czas. Wspomnienia i uśmiechy dzieci pozostaną z nami na długo. Wszystko na najwyższym poziomie, za co z całego serca dziękujemy. Dużo zdrowia dla wszystkich. Bo w życiu najważniejsze jest życie! ;)

- Filip, Dominik, Agnieszka i Artur Płaczek

Chciałam jeszcze raz bardzo podziękować Fundacji Iskierka za wyjazd do Ustronia. W szczególności dziękuję Pani Patrycji, Małgosi, Joli i Beacie, za pozytywną energię, poświęcony czas, dobrą zabawę oraz wspaniałe warsztaty. Nie było czasu na nudę. Leśny Park Niespodzianek, w którym mogłyśmy oglądać niesamowite pokazy lotów ptaków, basen, sala zabaw oraz warsztaty, jak zwykle interesujące i kreatywne, spowodowały, że cały czas spędzony w Ustroniu wypełniony był wyśmienitą zabawą i pozytywnymi emocjami. Gdy zapytałam córek, co podobało im się najbardziej, chórem odpowiedziały, że wszystko. Własnoręcznie malowane talerze i magnesy będą cenną pamiątką po Iskierkowym wyjeździe. 

- Ewa, Natalka i Hania

Wyjazd do Ustronia z Fundacją Iskierką to wypoczynek, który na długo zapadnie mi w pamięci. Nie tylko z powodu uroczego, górskiego miasteczka, przepięknych widoków czy bardzo komfortowego hotelu z basenem i pełnym wyżywieniem. To, co zapamiętam najbardziej, a może lepiej byłoby powiedzieć kogo to dziewczyny z Fundacji Iskierka. Właśnie to ciepło, serdeczność i zaangażowanie działało jak magnes na dzieciaki, które prawie nieustannie otaczały ciocie z Iskierki. Czy to w trakcie wycieczki do Leśnego Parku Niespodzianek, czy warsztatów z malowania talerzy, robienia bransoletek, tatuaży czy w trakcie dyskoteki wianuszek dzieci otaczał ciocie Małgosię, Patrycję, Beatę i Jolę. Dzięki ich wspaniałej pracy, a przede wszystkim ogromnym sercom uśmiech z buź dzieciaków nie schodził ani na chwilę. Do tego wszystkiego wisienką na torcie były zajęcia z elementami dogoterapii, gdzie dzieci jak zaczarowane słuchały p. Aleksandra i nie spuszczały wzroku z cudownych psiaków: Cleo, Carmen i Zoji. Dziękujemy Fundacji Iskierka i kochanym ciociom za wspaniały odpoczynek, który pozwolił nam naładować baterie, zrelaksować się, a przede wszystkim choć na trochę oderwać się od tematów nieustannie krążących wokół choroby.

- Tomek, Maciek, Ania i Robert Śmiech

Serdecznie dziękujemy wszystkim, których wsparcie, ogromne serca i otwartość na pomaganie spowodowały, że ten wyjazd był niezapomniany!

logosy AL.png