Wystartowaliśmy z remontem SOR'u w Katowicach

W ISKIERCE nie ma nudy i gdy tylko nadarzyła się okazja, wystartowaliśmy z kolejnym już remontem SOR'u w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Szpital ten nie jest miejscem przypadkowym, bo tam właśnie znajduje się Oddział Onkologii, Hematologii i Chemioterapii oraz Oddział Neurochirurgii, gdzie leczeni są nasi podopieczni. To tam też na przestrzeni 2007 i 2008 roku miał miejsce pierwszy remont w ramach projektu "Kolorowy - Ratunkowy", który na stałe wpisał się w nasz iskierkowy kalendarz. Od samego początku za wszystkie działania związane z remontem przestrzeni szpitalnych odpowiada nasza niezawodna Ola Kaleta - Żmuda, autorka wszystkich koncepcji i koordynatorka prac remontowych. Zobaczcie, jak to wyglądało 17 lat temu 👉 "Odnowiony SOR w GCZD w Katowicach".

I tak, jak to miało miejsce w 2007 roku, także i tym razem do pomocy zaangażowały się firmy oraz ich pracownicy. Takie sytuacje są znakomitym dowodem, że CSR naprawdę działa, a jeśli tylko po drugiej stronie spotykamy zaangażowanie, otwartość i chęć wspierania naszych działań, wszystko musi pójść jak najlepiej. I tak właśnie było przy okazji wspólnego malowania, w którym towarzyszyły nam firmy 📌mInvestment Banking S.A. 📌Grupa MCX 📌Enerco oraz ich zaangażowani wolontariusze.

📸 Latający Kowal/arch. Fundacji ISKIERKA