Nagroda Menedżer Roku 2023 podczas EEC

Ogromna radość i duma. Jolanta Czernicka - Siwecka, Prezeska Fundacji ISKIERKA otrzymała Nagrodę Kapituły w Konkursie "Menedżer Roku Województwa Śląskiego 2023 r." w kategorii Mikro i Małe Przedsiębiorstwo.

9-5-2024 ISKIERKA foto Jeremi Astaszow - net3.jpg

Gala finałowa miala miejsce podczas XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego. W tym samym czasie, kiedy Jolanta Czernicka-Siwecka była na nim prelegentką podczas panelu "Jak pomagać skutecznie". W jej imieniu nagrodę odebrała więc Aneta Klimek-Jędryka, Dyrektorka ds. Public Rleations.

Celem konkursu Menadżer Województwa Śląskiego 2023 było wyróżnienie najlepszych przedsiębiorców z regionu, wizjonerów i inspirujących liderów, którzy w zeszłym roku osiągnęli nie tylko sukcesy biznesowe, ale również byli doceniani. Tych, którzy mieli ogromny wpływ na to, że województwo śląskie stało się drugim najważniejszym biznesowym regionem w Polsce.

W finałowej gali wzięło udział wielu znamienitych gości w tym: były premier i przewodniczący PE, prof. Jerzy Buzek; wojewoda śląski, Marek Wójcik; prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak - rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach; dr hab. Robert Wolny, prof. UE - prorektor ds. rozwoju i współpracy z otoczeniem; dr Karol Makles, p.o. dyrektora Muzeum Śląskiego w Katowicach; oraz prezes Polska Press Grupy, Zenon Nowak.

więcej na: https://dziennikzachodni.pl/poznalismy-menedzerow-roku-wojewodztwa-slaskiego-2023-kto-zwyciezyl/ar/c3-18520961

Bardzo dziękujemy i gratulujemy pozostałym laureatom!