Przejdź do treści
Ustawienia
  • About US
  • Nasze social media
  • Wielkość czcionki
  • kontrast
  • Dla niesłyszących

Rodzinna sesja zdjęciowa w Rzeszowie

Wiemy, że niezależnie od okoliczności są chwile, które warto zatrzymać na dłużej. Dlatego z okazji Dnia Dziecka i Dnia Mamy zorganizowaliśmy rodzinną sesję fotograficzną na oddziale onkologii dziecięcej w Rzeszowie.

Od lat staramy się wnosić na szpitalne oddziały radość, czułość i zabawę. Bo dzięki nim codzienność staje się choć trochę łatwiejsza.

Dziękujemy Studio Fotograficzne " LILKA " Joanna Lalicka za piękne zdjęcia, świetną atmosferę i uważność na naszych podopiecznych oraz ich bliskich.

Bądź częścią EFEKTU ISKIERKI i wesprzyj takie akcje:
bit.ly/efektiskierki