1 procent podatku

Jeden procent podatku dla dzieci z chorobą nowotworową przy rocznym rozliczeniu z Urzędem Skarbowym – to realna pomoc potrzebującym, która nic nie kosztuje! Wystarczy wpisać nazwę i nr KRS: Fundacja ISKIERKA  KRS: 0000 248546  – To naprawdę proste:)

iskierka_1_procent_2016

Ambasadorem tegorocznej kampanii jest aktor Michał Czernecki. Nasze dzieciaki (Paulinka i Jagoda) pokochały jego szalone poczucie humoru i spotkania. Wspólna sesja zdjęciowa autorstwa naszej iskierkowej znakomitej Joanny Nowickiej – to była naprawdę  fantastyczna zabawa!

Posłuchaj:

Ty też – bądź (z) ISKIERKĄ! – i przekaz 1 % podatku dla naszych dzieciaków!

1 % podatku – procentuje nadzieją, siłą i poczuciem, że w tych trudnych momentach życia dzieci zmagające się z chorobą nowotworową i ich rodziny, mogą liczyć na pomoc drugiego człowieka.

Dzięki temu możemy zapewnić  chorym dzieciom dostęp do leków, sprzętów medycznych, terapii i rehabilitacji, zadbać o komfort hospitalizacji, gdy szpital na długie miesiące staje się drugim domem.

Ale też dawać radość, upust dziecięcej fantazji i ciekawości świata oraz siłę w walce o to, co w życiu najważniejsze.

nr1  Iskierka-05012018-fot-Joanna-Nowicka-001 Iskierka-05012018-fot-Joanna-Nowicka-037

foto: Joanna Nowicka/Fundacja ISKIERKA

Poniżej link do bezpłatnego programu do przekazania 1% podatku Fundacji ISKIERKA:

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

pit37nastrone_z_dopiskiem

Środki pozyskane dzięki zaufaniu podatników, przeznaczamy na realne i najważniejsze potrzeby naszych podopiecznych, bo 1 procent dla Fundacji ISKIERKA to realna pomoc potrzebującym:

• wspieramy proces leczenia: kupując leki i sprzęt medyczny, remontując dziecięce oddziały szpitalne  finansując badania naukowe z zakresu skuteczniejszej diagnostyki onkologicznej;
  • pomagamy chorym dzieciom i ich rodzinom przejść przez najtrudniejsze etapy leczenia poprzez projekty terapeutyczne i integracyjne;
ZOBACZ DLACZEGO WARTO PRZEKAZAĆ 1% Fundacji ISKIERKA:

Prowadzisz bloga, masz swoją stronę, profil społecznościowy? Możesz pomóc wstawiając baner. Poniżej rożne formaty – wedle potrzeb i możliwości:

do pobrania: banery2018

DZIĘKUJEMY!!!!!