Podziel się swoim produktem

Czasem dzieje się tak, że pomoc może przybierać całkiem bezpośrednią formę. Nie każde wsparcie musi też wiązać się z dużymi projektami, w które angażuje się wiele osób. Pomóc można także w prosty, nie angażujący zbytnio sposób, który pomimo tego może przynieść wiele dobrego. Jeśli Twoja firma produkuje rzeczy, które mogą wesprzeć działanie dziecięcych oddziałów onkologicznych bądź też ułatwić pracę naszego biura, zgłoś się do nas. Na co dzień wykonując nasze działania potrzebujemy tych samych narzędzi co Ty i Twoi pracownicy. W naszym iskierkowym biurze korzystamy z materiałów biurowych, kupujemy artykuły plastyczne by przeprowadzić warsztaty arteterapeutyczne, zaopatrujemy oddziały szpitalne nie tylko w sprzęt medyczny, ale także drobne urządzenia AGD. W każdym podejmowanym przez nas działaniu staramy się pozyskiwać produkty bezpłatnie lub z dużym rabatem. Każda bowiem zaoszczędzona kwota to pomoc, która trafia bezpośrednio do dzieci, np. w postaci zapewnienia im wsparcia psychologicznego na oddziale szpitalnym. A zaoszczędzić można naprawdę na wszystkim, więc jeśli zastanawiasz się czy Twój produkt/usługa mogą wesprzeć nasze działania, skontaktuj się z nami. Czasem naprawdę niewiele potrzeba, aby wspólnie zacząć działać!