Wypróbuj payrolling

Ta forma wsparcia jest w pełni kształtowana przez pracowników Twojej firmy. Najogólniej ujmując polega na regularnym przekazywaniu określonej kwoty z comiesięcznej pensji. Nic nie jest tutaj narzucone, to pracownik decyduje ile środków przeznaczy na wsparcie naszej fundacji. I choć może się wydawać, że to mało znaczące wsparcie, to wystarczy, że w firmie, która zatrudnia np. 500 osób, każdy zdecyduje oddać symboliczne 2 zł i w skali miesiąca to 1000 zł, które my możemy przeznaczyć na sfinansowanie warsztatów arteterapeutycznych na 4 oddziałach szpitalnych. A to już robi wrażenie! Oczywiście wsparcie jest całkowicie dobrowolne, jak i comiesięczna kwota. Z doświadczenia wiemy, że dla wielu osób, które nie mogą w inny sposób zaangażować się i nas wesprzeć jest to świetne rozwiązanie, które daje poczucie wpływu i realnie pokazuje jak z pozoru niewielka kwota może zmienić rzeczywistość i wspomóc nasze działania.

Jeśli zainteresowała Cię taka forma wsparcia, śmiało skontaktuj się z nami. Kompleksowo pomożemy w koordynacji całego przedsięwzięcia, począwszy od ustalenia wspólnych celów, poprzez realizację płatności, aż po informowanie pracowników o rezultatach ich wsparcia.