Płatności kartą kredytową i poprzez PayPal

Obsługujemy płatności przez PayPal
Przekazując darowiznę możesz użyć także karty kredytowej bądź skorzystać z systemu PayPal. Nie ważne co wybierzesz, Twoje wsparcie i tak trafi do podopiecznych ISKIERKI, zwiększając ich komfort leczenia i rehabilitacji.

Darowizna zostanie przeznaczona na realizację celów statutowych: pomoc dzieciom z chorobą nowotworową.

Fundacja wspiera w procesie leczenia: kupując leki, sprzęt medyczny, remontując dziecięce oddziały szpitalne i finansując badania naukowe z zakresu skuteczniejszej diagnostyki onkologicznej. ISKIERKA pomaga również chorym dzieciom i ich rodzinom przejść przez najtrudniejsze etapy leczenia poprzez innowacyjne projekty terapeutyczne i integracyjne. Organizujemy letni wypoczynek i wspieramy rehabilitację.