Imprezy integracyjne

Realizujemy projekty integracyjne, stwarzające chorym dzieciom i ich rodzinom okazje do poznania się, wspólnej zabawy, spotkania na neutralnym gruncie. To cykliczne, pełne atrakcji imprezy, będące naturalną grupą wsparcia. Spotykają się na nich obecni i byli podopieczni, personel medyczny i przyjaciele fundacji.

Podczas balu karnawałowego obowiązują przebrania – zarówno dla małych jak i dużych uczestników. Tego dnia spełniamy swoje marzenia, i choć każdego roku jest tematyczny motyw przewodni, nie ograniczamy wyobraźni. Pikniki odbywają się natomiast na świeżym powietrzu w okolicach dnia dziecka.

Moc atrakcji dla dzieci, tańce, animacje, konkursy czyli prawdziwe szaleństwo ale przede wszystkim spotkania, rozmowy i spędzenie czasu poza szpitalem, czyli ważne „ładowanie baterii”. Udział w imprezach jest bezpłatny – po wcześniejszym zgłoszeniu.

KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW :

PIKNIK INTEGRACYJNY:

Bal podróżników w Rzeszowie

Stworzono

15 lutego w Klinice Onkologii Dziecięcej w Rzeszowie odbył się "Bal podróżników". Dedykowany był dzieciom leczącym się na tym oddziale. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Cyrkowy Bal Karnawałowy 2024

Stworzono

Za nami XVII Karnawałowy Bal Integracyjny. W tym roku bawiliśmy się w klimacie cyrkowym. To coroczne taneczne święto naszej fundacji przepełnione niespożytą energią, śmiechem i dzieleniem się dobrymi emocjami.

Kosmiczny bal w Rzeszowie

Stworzono

Kosmiczne zakończenie wakacji za nami. Okazało się, że mamy wśród naszych podopiecznych świetnie zapowiadających się kosmonautów

PIKNIK INTEGRACYJNY 2023

Stworzono

Tak bardzo prosiliśmy o piękną pogodę na piknik, że chyba trochę przesadziliśmy:) Słońca z pewnością nie brakowało i zabawa była fantastyczna!

Bądź (z) ISKIERKĄ na wiosnę!

Stworzono

Zachęcamy do wsparcia zbiórki "Bądź (z) ISKIERKĄ na wiosnę!", dzięki której możliwe będzie sfinansowanie pikniku integracyjnego dla naszych podopiecznych.