Aleksander Nowicki z Dąbrowy Górniczej
Aleksander Nowicki ma prawie trzy latka i mieszka w Dąbrowie Górniczej. Oluś jest w fazie fantastycznego wieku pod względem rozwoju. Wszystkim się interesuje, sprawdza, powoli odkrywa i bada świat. Jest małym poszukiwaczem własnych pasji, które na drodze dorastania będzie mógł pielęgnować i rozwijać. Dużą uwagę skupia na swoich ulubionych zabawkach jak również na świecie bajek animowanych.

Mimo, że Oluś jest raczej aktywnym dzieckiem gdzie upadki są wpisane w normalne funkcjonowanie, ogromna ilość siniaków i wybroczyn pojawiająca się na jego skórze przeraziła rodziców. Natychmiast udali się do lekarza aby zbadać co się dzieje. Aleksander po tygodniowym pobycie w szpitalu został skierowany na oddział do Chorzowa gdzie zdiagnozowano, anemię aplastyczną. Od 16 października 2017 roku chłopczyk przebywa na oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej gdzie poddawany jest leczeniu. Nieustanie towarzyszy mu mama, która wspiera go i zajmuje każdą chwilę w szpitalu, który nigdy nie zastąpi domowego ciepła.

Koszty towarzyszące leczeniu są bardzo wysokie dlatego też apelujemy do Państwa o pomoc w gromadzeniu środków na koncie Aleksandra wpłacając darowizny na indywidualny numer subkonta chłopca oraz dzieląc się 1% podatku na jego rzecz. Każda nawet najmniejsza kwota będzie olbrzymim krokiem w kierunku powrotu do zdrowia, do domu i do bliskich aby znów mógł cieszyć się normalnym dzieciństwem. Za wszelką pomoc, w imieniu rodziny, serdecznie dziękujemy.

Apel powstał w oparciu o informacje z dnia: 25.01.2018

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
15 1050 0099 6781 1000 1000 0706
1%  KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Aleksander NOWICKI”

wesprzyj F udostępnij


Kontakt do opiekuna

Anna Sołtysik, tel.: 696 758 403, email: a.soltysik@fundacjaiskierka.pl