Wiktor PIPREK
Wiktor Piprek to 10-letni chłopiec z Mysłowic. Problemy ze zdrowiem pojawiły się w 2017 roku. Po powrocie z obozu letniego u Wiktora pojawiły się zmiany skórne: drobnogrudkowa wysypka, zmiany rumieniowate z niewielkim złuszczeniem. Wiktor trafił do poradni dermatologicznej, gdzie zlecono zastosowanie maści sterydowej. Zmiany skórne, z wyjątkiem dwóch, ustąpiły, natomiast zaobserwowano powiększenie zmian wraz z ich bolesnością oraz powiększenie węzłów chłonnych szyjnych i pachowych. Chłopiec został przyjęty na Oddział Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Chorzowie gdzie w wyniku dodatkowego badania postawiono diagnozę: chłoniak nieziarniczy. Po konsultacji chirurgicznej u Wiktora zostały wycięte niepokojące zmiany oraz zastosowano chemioterapię.

Wielką pasją Wiktora jest piłka nożna. Od trzech lat trenuje w klubie MKS Mysłowice. Marzeniem chłopca jest być zdrowym by móc zagrać w piłkę ze swoim młodszym bratem oraz wyjazd na mecz klubu FC Barcelony, którego jest fanem. Wiktor oprócz zainteresowań związanych z piłką lubi spędzać czas na basenie oraz układać klocki lego.

Aby pomóc zrealizować marzenia Wiktora zgłaszamy się do Państwa z apelem o wsparcie procesu leczenia i rehabilitacji. Zachęcamy do dokonania wpłat na indywidualny numer subkonta Wiktora oraz do przekazania 1% podatku. Dzięki pomocy z Państwa strony chłopiec będzie mógł dążyć do realizacji założonych celów. Za wszelkie wsparcie w imieniu Wiktora i jego rodziny serdecznie dziękujemy.

*Apel powstał w oparciu o informację z dnia 19.02.2018

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
79 1050 0099 6781 1000 1000 0718
1%  KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Wiktor PIPREK”

wesprzyj F udostępnij


Kontakt do opiekuna

Anna Sołtysik, tel.: 696 758 403, email: a.soltysik@fundacjaiskierka.pl