Estera CHORĄŻAK
Estera Chorążak to 5-letnia dziewczynka z miejscowości Kolonia w woj. małopolskim. W 2017 roku rozpoznano u niej ostrą białaczkę limfoblastyczną. Podjęto leczenie na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Chorzowie. Zastosowano chemioterapię. W trakcie dalszego leczenia zaobserwowano ostrą niedokrwistość oraz ograniczenie aktywności ruchowej. Przed dziewczynką dalsze leczenie.

Estera jest dzieckiem bardzo pogodnym. Bardzo lubi muzykę, chętnie śpiewa piosenki ulubionych wykonawców. Pomimo choroby dziewczynka jest radosna i chętnie uczestniczy w różnych zajęciach artystycznych. Lubi plastykę i układanie puzzli. Wolny czas Estera spędza najchętniej w gronie rodzinnym i ze starszym bratem. Dziewczynka kocha i lubi bawić się ze zwierzętami, jest bardzo uczynna i chętnie pomaga innym. Jej marzeniem jest być zdrową i w pełni sił aby móc obdarowywać  pozytywną energią innych.

Sytuacja w której znalazła się rodzina wymaga znacznych nakładów finansowych co jest dużym wyzwaniem. Apelujemy zatem do Państwa o wsparcie procesu leczenia i rehabilitacji. Zachęcamy do dokonania wpłat na indywidualny numer subkonta Estery oraz do przekazania 1% podatku. Dzięki pomocy z Państwa strony dziewczynka będzie mogła skupić się na tym aby jak najszybciej wyzdrowieć. Za wszelkie wsparcie w imieniu Estery i jej rodziny serdecznie dziękujemy.

*Apel powstał w oparciu o informacje z dnia 07.03.2018

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
21 1050 0099 6781 1000 1000 0695
1%  KRS 0000248546
cel szczegółowy: „ESTERA CHORĄŻAK”

wesprzyj F udostępnij


Kontakt do opiekuna

Izabela Molenda, tel.: 600 812 046, email: i.molenda@fundacjaiskierka.pl